
3-10 Days
ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ 36 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΟΡΤΑ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-31016
31.60€
Ex Tax: 31.60€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΙΝΑΚΑΣ ΧΩΝΕΥΤΟΣ 36 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΟΡΤΑ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 36 |
| Αριθμός Σειρών | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP30 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\5 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2,006kg |
| Μήκος | 300mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 460mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 100mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
